Gizlilik Politikası

Kişisel bilgilerin mahremiyeti ve güvenliği konusu  Gurkanzone.'nin faaliyet göstermekte olduğu sektörde sunduğu hizmet, çalışma prensipleri ve kurumsallığı çerçevesinde esaslı bir yer teşkil ettiğinden önem arz etmektedir.

www.gurkanzone.com sitesi

Gurkanzone "Web Sitesinde" ad, soyad, iletişim, t ve adres bilgileri, telefon numarası ve ilgili eğitimle ilgili ön şart taşıyan bilgiler haricinde sizinle ilgili olarak doğrudan alınan herhangi bir kişisel bilgi bulunmamaktadır. Bütün ziyaretçilerimizin sitenin hangi bölümlerine daha çok ilgi gösterdiğini ve birkaç kere geldiklerini belirleyebilmek amacıyla kullandığımız teknolojilerde ise, herhangi bir veri kişisel bazda analiz edilmemekte, yalnızca anonim (isimsiz / kimliksiz) olarak toplanan bilgiler site ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için istatistiksel amaçlarla değerlendirilmektedir.

Sitede ziyaretçilerden istenen ad, soyad, iletişim, ön şart ve adres bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmamakta, ticari bir meta olarak değerlendirilmektedir.

www.gurkanzone.com'dan yapılacak olan bütün gönderilerde, istediğiniz zaman, alıcı listesinden çıkmanız veya bilgilerinizi değiştirmeniz mümkündür.

Gurkanzone'un Çalışma Prensipleri, Gizlilik ve Güvenlik

Gurkanzone "Web Sitesi" için kişisel verinin korunması son derece önemlidir. Bu nedenle kişisel verilerinizi bize emanet ettiğinizde kişisel gizliliğinizi nasıl koruduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Gurkanzone tarafından kişisel bilgilere ait verilerin koruması ile ilgili tüm yasal düzenlenmelere uyulmaktadır. www.gurkanzone.com "Web sitesindeki" kişisel verilerle ilgili tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun yapılmakla birlikte, siz kullanıcımıza aşağıdaki bilgiler verilerek, kişisel verilerinizin şahsiliğinin, mahremiyetinin her zaman korunduğu güvence altına alınarak sorumlulukla kullanılması Gurkanzone tarafından taahhüt edilmektedir.

Siz kullanıcımız, Gurkanzone web sayfalarını ziyaret ederken yukarıdaki taahhütlerimiz kapsamında huzur ve güvenle hareket edebilirsiniz.

Gurkanzone, paylaştığınız kişisel verilerin kasıtlı veya kazara kullanılması, kaybı, yok edilmesi veya yetkisi olmayan kimseler tarafından erişilmesini önlemek için teknik ve organizasyonel güvenlik önlemleri kullanmaktadır. Güvenlik tedbirleri düzenli olarak geliştirilmekte olup günün şartlarına göre uyarlanmaktadır.

Kurumsal ve/veya kişisel olarak www.gurkanzone.com "web sitemizde" paylaşılan bütün bilgiler gizli olarak ele alınır, hiçbir özel ve tüzel kişilikle paylaşılmaz ve ticari meta olarak değerlendirilmez.

Kurumsal olarak Gurkanzone ile çalışma öncesinde ya da çalışırken tarafımızla paylaşılan bütün müşteri bilgileri, tüketici bilgileri, kurumsal dökümanlar ve diğer olası stratejik değer taşıyan bilgiler gizli tutulacaktır.

Gurkanzone hiçbir kurumsal veri tabanı arasından veri transferi / veri tabanı ticareti yapmaz.

 

Gurkanzone eğitim altyapısı olarak kullandığı Kajabi ve randevu altyapısı olarak kullandığı Calendly platformlarını merkeze alarak aldığı bilgilere de sadece Gurkanzone hesapları erişebilmekte olup bu bilgiler de 3. partiler tarafından erişilemez ve kullanılamaz.

 

Gurkanzone müşteri hedef kitlesine doğru bir şekilde ulaşabilmek ve İzinli Pazarlama kurallarının tüm gönderilerinde doğru bir şekilde uygulayabilmek için gerekli çalışmaları yapar.

Kişisel verilerinizin işlenmesi ve kullanılması ile ilgili olarak her zaman bilgi alma, düzeltme ve silme hakkınız bulunmaktadır. Vermiş olduğunuz onayı da istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.